Tabela e lajmërimeve

Seksioni I lajmërimeve të Doktor33 është e rezervuar për shkëmbimin e informacioneve midis personave privatë me qellim për të lehtësuar veprimtarinë e tyre profesionale.
 

Trova annunci
Cfarë kërkon? Në cilën kategori? Në cilin Rajon/Qytet?  
Inserisci un nuovo annuncio
Risultati ricerca  
Vizita
658
2019-10-28 9:30:29.PD | Të gjitha të Shqipërisë
Përfaqësues mjekësor në Fier e Vlorë

Farmatech sh.p.k. me seli në Tiranë, distributor ekskluziv i markave më të njohura në fushën e farmacisë, si: Lierac, Phyto, Jowae, Curasept, Curaprox etj., kërkon përfaqësues mjekësor për zonën e Fierit dhe të Vlorës.
Kandidati/ja duhet të plotësojë kushtet e mëposhtme:

· Të ketë diplomë universitare (mundësisht, në fushën e mjekësisë/farmacisë).
· Të zotërojë patentë të grupit B
· Të ketë aftësi shumë të mira në komunikim dhe prezantim produktesh
· Të jetë ambicioz/e

Preferohet që kandidati/ja të jetë rezident/e në një nga qytetet e lartpërmendura dhe të ketë eksperiencë pune në këtë profil. Ofrohet rrogë fikse, plus bonuse mbi shitjet.


Të interesuarit të dërgojnë CV në: info@farmatech.net

Vedi annuncio
Vizita
771
2019-10-09 3:48:23.MD | Të gjitha të Shqipërisë
Vend pune Infermiere

Shtëpia e të Moshuarve “Ruaje Moshën” Tiranë, kërkon të punësojë infermiere (femër) për nevojat e saj. Iu lutemi të interesuarve të gjejnë më poshtë numrin e kontaktit.

Adresa: Rruga Mustafa Demiri Nr.5 Trane
Facebook: Shtepia e te Moshuarve “Ruaje Moshën”
Cel: 0682030359
Email: ruajemoshen@gmail.com

Vedi annuncio
Download Center

Principi e Pratica Clinica
Artikuj të shkëputur
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
Urdhëra dhe Udhëzime
shkoni në download >>
separa
Principi e Pratica Clinica
Projektligje dhe Ligje
shkoni në download >>